Novinky červenec 04/09/2016

Důležitá informace pro všechny členy našich Fanklubů !!!

Jako každoročně pořádáme i toto léto SETKÁNÍ NA ZAHRADĚ .

Zveme všechny členy fanklubů a fanoušky naší kapely na Zahradu u Soni, která bude pro všechny

otevřená dne 4. září 2016 od 13.00 hodin.

Opět se sejdeme všichni, kteří si máme co říct, jistě přijdou ti, kterým se líbí muzika Country Sisters, fanoušci, kteří jsou vytrvalí a mají nás rádi i když jejich oblíbenkyně už tam dávno nejsou – takových si vážíme hodně - všichni budou vítáni a pohoštěni a určitě se budeme snažit je pobavit jako vždycky. Tentokrát bude zábava jistě výjimečná, protože na tomto setkání zahájíme první část oslavy narozenin, které se ještě nikdy v kapele neslavily. Budou to narozeniny zakládající členky kapely Country Sisters Soni. A protože kapela byla založená už v minulém století, bude to číslo narozenin hodně vysoké :-).

            

Máme také přislíbeno, že se zúčastní některé bývalé členky a jistě i s nimi bude o zábavu postaráno. A právě proto se Soni narozeniny budou slavit vícekrát, aby se všichni fanoušci mohli zúčastnit a o nic nepřišli. V tuto chvíli se vše plánuje a během pár dnů oznámíme další datum narozeninové oslavy a informace k němu.

Už se na Vás fanoušci milí moc těšíme, s některými jsme se dlouho neviděli a na ty se obzvláště těšíme, věříme že letošní setkání bude opravdu výjimečné.

Vaše Country Sisters: Sonia, Andrea, Markéta, Veronika, Petra

Ubytování: Farma Vysoká http://www.hotelfarmavysoka.cz   

                 Penzion Ayky http://www.ayky.cz/