Jaro 2016

Možná jsme trochu zaspali zimní období ale pokusíme se trochu dohnat to co jsme zmeškali.

Naštěstí se v zimním období nestalo nic, co by nás nějak znepokojilo, nehrozí nám žádná změna v kapele, koncerty máme zatím nasmlouvané do konce roku a čeká nás spousta zajímavých akcí během roku 2016.

V prvních třech měsících roku 2016 jsme zahráli na několika krásných akcích ve Francii Byly to krásné koncerty se spoustou tanečníků Linedancingu a těchto akcí bude během roku mnohem víc a těšíme se na ně.

Letošní rok v říjnu opět absolvujeme Country plavbu po Středozemním moři (v pořadí už třetí) a moc se na ní těšíme, bude to tentokrát mnohem větší loď, s vyšší vybaveností, možnostmi a zúčastní se mnohem více muzikantů a kapel. Bude to úžasný plovoucí „nářez“ country music.

Potom také připravujeme v září velkou oslavu v našem rodném městě v Jablonci, kdy bude naše „šéfová“ Sonia slavit jubileum a chtěla by na tuto oslavu pozvat všechny své přátele a fanoušky. Přesný termín a program oslavy budeme znát v měsíci červnu.

Přejeme Vám všem krásné jarní dny, těšíme se na letní festivaly a samozřejmě hlavně na setkání s Vámi !

Sledujte naše stránky a náš tour plan aby Vám nic důležitého neuniklo a pokud se chcete i pobavit,podívejte se na náš facebook, kam dáváme aktuální záznamy z našich cest a koncertů.