Miri Festival Malaysie 03/2015

Novinky březen 2015

Tak jsme pomalu propluli prvním čtvrtletím a musíme konstatovat že se nám to proplutí docela líbilo. Před měsícem jsme se vrátili ze zájezdu do Malaysie rádi bychom se s našimi fanoušky podělili o zážitky.

Malaysie je krásná exotická země to víme a velká škoda, že jsme se tam nemohli zdržet déle.

I ten krátký čas ale stačil abychom mohli říct, že se tam jednou chceme zase vrátit.

Setkali jsme se se skvělými lidmi, podnikli pár výletů do džungle i mezi domorodé obyvatele, prošli si vesnice i pláže, ochutnali místní speciality, jen nás mrzí, že jsme neviděli krokodýly i když jsme se o to velmi snažili.

Ale do Malaysie jsme přiletěli hlavně proto abychom si zahráli na Country Festivalu v Miri na ostrově Borneo..

Festival byl situován na břehu moře v areálu hotelu a byl perfektně zorganizován. Musíme tímto poděkovat celému organizačnímu týmu vedeném Asifem Pishori za jeho profesionální přístup a práci. Festival se plně vyrovnal zabezpečením, organizací a úrovní kapel všem Festivalům v Evropě. Vzhledem k tomu, že naše skupina už absolvovala stovky festivalových koncertů si myslíme, že můžeme odvážně srovnávat.

Pokud budou takto zorganizované všechny festivaly v Asii tak se tam do budoucna moc těšíme. Pokud samozřejmě dostaneme další pozvání......:-))

Ale pevně doufáme, a to podle reakcí publika, že jsme opravdu dobře zapůsobili, koncert se povedl, a určitě se do Malaysie rádi vrátíme.

http://uloz.to/xJgk8zZv/malaysia-2015-p1-rar

http://uloz.to/xJ4iP5rR/malaysia-2015-p2-rar